Vítejte na mých stránkách ŠKOLA OMLAZENÍ. Jsem vizážistka s 26 letou praxí, specialistka na PROMĚNY ŽEN a OMLAZOVÁNÍM SE ZABÝVÁM JIŽ PŘES 24 LET. 

Aktuální foto v mých téměř 53 tetech VPRAVO, kde jsem se vrátila k tmavší barvě, protože chystám v září stejnou svatbu po 9 letech, ve stejných šatech jako PŘED A PO 9 LETECH A STEJNÉ BARVĚ VLASŮ. VE SVATEBNÍM VLEVO MÁM 43 LET A O 9 KG MÉNĚ, VPRAVO TÉMĚŘ 53 LET A O 9 KG VÍCE. FOTOGRAFIE ZE SVATBY DODÁM ZAČÁTKEM ŘÍJNA.


PROMĚNA ZA 22 LET KATEŘINA SCHLOSSEROVÁ

MOJE "PROMĚNA" ZA 22 LET. VLEVO JE MI 29 LET A VPRAVO 51 LET. OBĚ FOTKY BEZ RETUŠÍ. PŘIJĎTE DO MÉ ŠKOLY OMLAZENÍ SE MNOU ZPOMALIT STÁRNUTÍ !

PODÍVEJTE SE NA NOVÉ VIDEO S VÝSLEDKY MÝCH CVIČENEK A MÝCH NÍŽE VLEVO A VPRAVO ŽENA 54 LET PO 40 DNECH CVIČENÍ A PO PROMĚNĚ. 

  

Škola omlazení zastřešuje několik kurzů omlazení: 

1) KURZY OBLIČEJOVÉ JÓGY s výukou cviků a s výukou domácí omlazující masáže pleti VÍCE INFO NA https://www.krasa-zeny.cz/oblicejova-joga/

2) KURZY LIFTINGU OBLIČEJE - seriál 3 - 4 sezení, kde Vás naučím domácí lifting (obličeje vyhlazení a zvednutí pleti) pomocí přístrojů na domácí omlazení - VÍCE INFO ZDE: http://www.skola-omlazeni.cz/inpage/kurz-liftingu-obliceje/ 

3) KURZY OMLAZENÍ TĚLA - připravuji

4) KURZY OMLAZENÍ A PRODLOUŽENÍ ZDRAVÉHO ŽIVOTA - připravuji

NÍŽE PROMĚNA ŽENY 54 LET S EXPRESNÍM OMLAZENÍM AMPULKAMI A SÉREM V DEN PROMĚNY 

PROMĚNA ŽENY 54 LET S EXPRESNÍM OMLAZENÍM AMPULKAMI A SÉREM V DEN PROMĚNY

 

NÍŽE ABSOLVENTKA KURZU ŽENA 49,5 LET FOTO PŘED A PO 3,5 MĚSÍCÍCH CVIČENÍ OBLIČEJOVÉ JÓGY, PO UŽÍVÁNÍ DOPORUČENÉ KOSMETIKY, PO VYUŽÍVÁNÍ 2 NÁPOJŮ KRÁSY S KOLAGENEM A PO GALVANIZACI OBLIČEJE.

ABSOLVENTKA KURZU ŽENA 49,5 LET FOTO PŘED A PO 3,5 MĚSÍCÍCH CVIČENÍ OBLIČEJOVÉ JÓGY, PO UŽÍVÁNÍ DOPORUČENÉ KOSMETIKY, PO VYUŽÍVÁNÍ 2 NÁPOJŮ KRÁSY S KOLAGENEM A PO GALVANIZACI OBLIČEJE.

Kateřina Schlosserová po Galvanizaci a po Obličejjové józe

VLEVO JE MI 47 LET A VPRAVO 51 LET PO NĚKOLIKA OŠETŘENÍCH GALVANICKÝM PŘÍSTROJEM GALVANIC SPA SYSTEM A PO 6 MĚSÍCÍCH CVIČENÍ OBLIČEJOVÉ JÓGY, FOTO BEZ RETUŠÍ.

PROMĚNA ZA 22 LET KATEŘINA SCHLOSSEROVÁ

MOJE "PROMĚNA" ZA 22 LET. VLEVO JE MI 29 LET A VPRAVO 51 LET. OBĚ FOTKY BEZ RETUŠÍ. PŘIJĎTE DO MÉ ŠKOLY OMLAZENÍ SE MNOU ZPOMALIT STÁRNUTÍ !

A AKTUÁLNÍ FOTO V 52 LETECH VPRAVO NÍŽE. 

VLEVO 32 LET A VPRAVO 52 LET...

A SCHVÁLNĚ JSEM O SEBE 2 MĚSÍCE MOC NEPEČOVALA, NECVIČILA JSEM A NEGALVANIZOVALA SE, ABYCH SI "VYROBILA" VRÁSKY, ZEJMÉNA MIMICKÉ, NA KTERÉ TAK TRPÍM. A PODAŘILO SE. NÍŽE VLEVO JSEM PŘED A VPRAVO PO 2 MĚSÍCÍCH ÚŽÍVÁNÍ BALÍČKU NA MIMICKÉ VRÁSKY, BYLINKOVÝCH TABLET NA VRÁSKY A.G.E. Pill a po 3 nápojích Naära, po galvanizaci atd. 

A SCHVÁLNĚ JSEM O SEBE 2 MĚSÍCE MOC NEPEČOVALA, NECVIČILA JSEM A NEGALVANIZOVALA SE, ABYCH SI "VYROBILA" VRÁSKY, ZEJMÉNA MIMICKÉ, NA KTERÉ TAK TRPÍM. A PODAŘILO SE. VLEVO JSEM PŘED A VPRAVO PO 2 MĚSÍCÍCH ÚŽÍVÁNÍ BALÍČKU NA MIMICKÉ VRÁSKY, BYLINKOVÝCH TABLET NA VRÁSKY A.G.E. Pill a po 3 nápojích Naära, po galvanizaci atd.  

a po 2 měsících péče na své opakované svatbě v téměř 53 letech níže

a po 2 měsících péče na své opakované svatbě v téměř 53 letech

VAŠE LEKTORKA A OMLAZOVATELKA KATEŘINA SCHLOSSEROVÁ

WWW.OMLAZOVNA.CZ 

WWW.OBLICEJOVA-JOGA.EU 

WWW.SKOLA-OMLAZENI.CZ 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.