Vítejte na mých stránkách ŠKOLA OMLAZENÍ. Jsem vizážistka s 26 letou praxí, specialistka na PROMĚNY ŽEN a OMLAZOVÁNÍM SE ZABÝVÁM JIŽ PŘES 20 LET. 

PODÍVEJTE SE NA NOVÉ VIDEO S VÝSLEDKY MÝCH CVIČENEK A MÝCH NÍŽE VLEVO A VPRAVO ŽENA 54 LET PO 40 DNECH CVIČENÍ A PO PROMĚNĚ. PRÁZDNINOVÁ AKCE: KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY ZDARMA K JAKÉKOLIV PROMĚNĚ, NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZ ZA NIŽŠÍ STEJNOU CENU JAKO SKUPINOVÝ KURZ. VŠECHNY LETNÍ AKCE ZDE: https://www.krasa-zeny.cz/omladnete-pres-leto/ 

  

Škola omlazení zastřešuje několik kurzů omlazení: 

1) KURZY OBLIČEJOVÉ JÓGY s výukou cviků a s výukou domácí omlazující masáže pleti VÍCE INFO NA https://www.krasa-zeny.cz/oblicejova-joga/

2) KURZY LIFTINGU OBLIČEJE - seriál 3 - 4 sezení, kde Vás naučím domácí lifting (obličeje vyhlazení a zvednutí pleti) pomocí přístrojů na domácí omlazení - VÍCE INFO ZDE: http://www.skola-omlazeni.cz/inpage/kurz-liftingu-obliceje/ 

3) KURZY OMLAZENÍ TĚLA - připravuji

4) KURZY OMLAZENÍ A PRODLOUŽENÍ ZDRAVÉHO ŽIVOTA - připravuji

NÍŽE PROMĚNA ŽENY 54 LET S EXPRESNÍM OMLAZENÍM AMPULKAMI A SÉREM V DEN PROMĚNY 

PROMĚNA ŽENY 54 LET S EXPRESNÍM OMLAZENÍM AMPULKAMI A SÉREM V DEN PROMĚNY

 

NÍŽE ABSOLVENTKA KURZU ŽENA 49,5 LET FOTO PŘED A PO 3,5 MĚSÍCÍCH CVIČENÍ OBLIČEJOVÉ JÓGY, PO UŽÍVÁNÍ DOPORUČENÉ KOSMETIKY, PO VYUŽÍVÁNÍ 2 NÁPOJŮ KRÁSY S KOLAGENEM A PO GALVANIZACI OBLIČEJE.

ABSOLVENTKA KURZU ŽENA 49,5 LET FOTO PŘED A PO 3,5 MĚSÍCÍCH CVIČENÍ OBLIČEJOVÉ JÓGY, PO UŽÍVÁNÍ DOPORUČENÉ KOSMETIKY, PO VYUŽÍVÁNÍ 2 NÁPOJŮ KRÁSY S KOLAGENEM A PO GALVANIZACI OBLIČEJE.

Kateřina Schlosserová po Galvanizaci a po Obličejjové józe

VLEVO JE MI 47 LET A VPRAVO 51 LET PO NĚKOLIKA OŠETŘENÍCH GALVANICKÝM PŘÍSTROJEM GALVANIC SPA SYSTEM A PO 6 MĚSÍCÍCH CVIČENÍ OBLIČEJOVÉ JÓGY, FOTO BEZ RETUŠÍ.

PROMĚNA ZA 22 LET KATEŘINA SCHLOSSEROVÁ

MOJE "PROMĚNA" ZA 22 LET. VLEVO JE MI 29 LET A VPRAVO 51 LET. OBĚ FOTKY BEZ RETUŠÍ. PŘIJĎTE DO MÉ ŠKOLY OMLAZENÍ SE MNOU ZPOMALIT STÁRNUTÍ !

A AKTUÁLNÍ FOTO V 52 LETECH VPRAVO NÍŽE. 

VLEVO 32 LET A VPRAVO 52 LET...

VAŠE LEKTORKA A OMLAZOVATELKA KATEŘINA SCHLOSSEROVÁ

WWW.OMLAZOVNA.CZ 

WWW.OBLICEJOVA-JOGA.EU 

WWW.SKOLA-OMLAZENI.CZ 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.